Spiritual Coaching

Spiritual Coaching

Spiritual Coaching jest jak spotkanie z Wyrocznią – postacią z najpopularniejszego filmu braci Wachowskich pt. „Matrix”. Wyrocznia pokazuje Ci drogę wyjścia z matrycy planetarnej lub nawet galaktycznej danego egregora.

Niczym Wyrocznia z Matrixa – osoba, zajmująca się Spiritual Coachingiem ma obszerną wiedzę o budowie Wszechświata i multiwszechświatów. Rozumie prawa kosmiczne, dysponuje narzędziami funkcjonowania w każdej z rzeczywistości danego egregora i z tego powodu stanowi „zawór bezpieczeństwa” dla tych jednostek, które czują się lub zostały zablokowane w swoim indywidualnym przeznaczeniu lub, które znudziła „gra w życie na Ziemi” i chcą doświadczyć czegoś lepszego.

Spiritual Coaching to metoda modyfikowania swojego przeznaczenia, z wykorzystaniem najskuteczniejszych narzędzi działania w systemie danego układu.

Spiritual Coaching obejmuje profesjonalne analizy i porównania partnerskie: radiestezyjne, numerologiczne, astrologiczne (kosmogram – radix), rozkłady kart anielskich oraz modyfikację matrycy krystalicznej osoby oraz jej rodziny stosując Metodę Dwupunku oraz radiestezyjne zastosowanie wahadła Ozyrys. Aktualnie usługa ta będzie dostępna dopiero od grudnia 2018.

Astrologia, numerologia i radiestezja nie mają nic wspólnego z magią, magicznym myśleniem ani rytuałami. Są to narzędzia od tysiącleci stosowane przez najbardziej wpływowych ludzi na świecie, trzymane w sekrecie jako Wiedza Tajemna.

Astrologia wykorzystywana od zarania dziejów przez władców i kapłanów służy do zrozumienia cykli indywidualnych i masowych, których wyrazem są starożytne kalendarze: Kalendarz Księżycowy, Słowiański, Majański. Astrologia jest jak Wehikuł Czasu: za jej pomocą możesz cofać się do przeszłości, by zrozumieć przyczyny wydarzeń oraz patrzeć w przyszłość, by zapobiec wielkim tragediom, które mogą się wydarzyć. Wszyscy najbardziej wpływowi ludzie na świecie, do których obecnie należy 97% zasobów świata korzystają z wiedzy astrologicznej i właśnie dlatego, że potrafią wykorzystywać te narzędzia – są w posiadaniu tak wielkich zasobów podczas, gdy większość ludzi programowana jest na odrzucanie tych narzędzi po to, by nie mieć wpływu na działania elit tego świata.

Numerologia jest elementem analizy tajemniczych kodów, z których zbudowana jest matryca Wszechświata i nasze indywidualne matryce przeznaczenia. Numerologia to nic innego jak nauka, zajmująca się analizą kodów numerycznych, na które przekładają się litery każdego alfabetu na świecie, gdzie kody te stanowią kosmiczny język Wszechświata, a może nawet Stwórcy! Programista, elektronik i elektryk programuje systemy w oparciu o system binarny, czyli zerojedynkowy, gdzie:

0 = obieg otwarty, czyli brak przepływu prądu

1= obieg zamknięty, czyli przepływ prądu

Stwórca w podobny sposób wyraził stworzenie, opierając się na następujących wartościach adekwatnych do systemu binarnego:

MATERIA = reakcja cyklu destrukcji, tj. moment spalania się energii celem powrotu do pierwotnej Jedni z zachowaniem toroidalnego obiegu energii w bańce wszechświata

ANTYMATERIA = reakcja cyklu tworzenia, tj. moment wydobywania się energii z galaktycznego centrum, odbywający się z zachowaniem toroidalnego obiegu energii w bańce wszechświata w kierunku wypromieniowywania energii

Stwórca opierając się na 9 znakach, czyli: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 zbudował wszystkie multiwszechświaty, gdzie cyfry te są dosłownie znakami fali antymaterii, tworzącej wszystko, co istnieje. Jeśli chcesz to zrozumieć, wyobraź sobie skalarną, antymaterialną falę ognia, tworzącego wizualny efekt płonącego, żywego zjawiska, który w wyobrażeniu dwuwymiarowym można porównać wyglądem do liter najstarszego w Europie alfabetu – hebrajskiego. Na próżno szukać źródeł tego alfabetu na Ziemi, ponieważ został on sprowadzony na naszą planetę z… Syriusza:

alfabet

Radiestezji każdy może uczyć się na Wydziale Fizyki chociażby Uniwersytetu Jagiellońskiego i stanowi narzędzie pracy m.in. katolickich radiestetów. Jest to oczywiście wiedza tajemna, ukrywana przez przywódców religijnych i politycznych przez całe tysiąclecia, ponieważ wiedza ta daje władzę nad torem przeznaczenia jednostek i całych społeczeństw. Masoneria wykorzystując tę wiedzę również zrobiła wszystko, byś nie miał do niej dostępu, aby nie psuć szyków politycznych masonów.

 

Autor

Spiritual Coach

Paulina Moskalik - Spiritual Coach, blogerka, popularna YouTube'rka subskrybowana przez 11 000 osób z Polski i całego świata. Z wykształcenia trener sportów siłowych i terapeutka ds. uzależnień, od 6 lat prowadząca praktykę zawodową z wykorzystaniem nowoczesnych nośników informacji takich, jak Skype, Facebook, YouTube. Opracowała autorską metodę Coachingu Binarnego, nawiązującą do systemu binarnego celem programowania mózgu z wykorzystaniem matrycy krystalicznej i metody dwupunktu. Twórczyni harmonizerów, produkowanych z minerałów całego świata. Z powodzeniem stosuje terapię kamertonów jako narzędzie przywracania harmonii w ciele i umyśle oraz uruchamiania pamięci poprzednich wcieleń. Jako life coach w Krakowie, Bielsko-Białej, Częstochowie, Cieszynie i kanaryjskiej wyspie Teneryfie pomogła w przeciągu ostatnich 6 lat setkom osób w odkryciu ich ukrytych potencjałów i ich nieznanych dotąd pokładów sił, nadziei, miłości i wiary w siebie. Może się pochwalić skutecznymi sesjami osób uzależnionych, którym pomogła całkowicie porzucić nałogi, zmienić styl życia i odnaleźć miłość oraz swoje miejsce w świecie. Twórczyni 3-stopniowych Kursów Psychotronicznych on-line. Prywatnie wegetarianka, pasjonatka zdrowego stylu życia, motocykli i siłowni. Rezydentka Polski, Wysp Kanaryjskich i Republiki Czech.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s